Credit Union Cherry Blossom Ten Mile Run
                 Washington, DC     Sunday, April 6, 2008

            Government Agency Teams (Score Top 3, By Net Time)
             (two men + one woman  -or-  one man + two women)

   1.  11 WING A                               
            59:33 1:04:15 1:14:31 = 3:18:19
         Andrew Klemas M, Paul Sandy M, Shauna Hanley F
   2.  AHRC WHITE                              
            59:34 1:03:49 1:18:50 = 3:22:13
         Chris Bachl M, Shaun Khalfan M, Michelle Ripka F
   3.  US SECRET SERVICE - BLUE                
          1:03:54 1:09:42 1:18:24 = 3:32:00
         Jason Stayanovich M, Cornelius Tate M, Erin Kenning F
   4.  FAM TASTICS A                           
          1:12:43 1:13:01 1:16:59 (1:22:42) (1:26:41) = 3:42:43
         Steve Royster M, Matthew Klimow M, Brianne Vollmer F, Kanishka
         Gangopadhyay M, Janice Jacobs F
   5.  AHRC RED                                
          1:09:19 1:11:55 1:24:50 = 3:46:04
         Scott McAnally M, Linn Desaulniers M, Greta Cox F
   6.  AHRC BLUE                               
          1:00:52 1:09:27 1:37:33 = 3:47:52
         Robert Denmark M, Sean Kirschner M, Charlone Stallworth F
   7.  FAB RUNNERS 1                           
          1:01:02 1:24:45 1:26:26 (1:40:38) (1:49:11) = 3:52:13
         Alexander Paplomatas M, Katya Jafari F, Bobby Lee M, Arun Sambandam M,
         Vijay Sathiyamoorthy M
   8.  11 WING B                               
          1:04:33 1:09:21 1:38:47 = 3:52:41
         Paul Pelletier M, Tony Dant M, Bridget Hamacher F
   9.  SWEDISH MOOSE-STEPPERS                  
          1:14:22 1:17:50 1:21:52 (1:37:17) = 3:54:04
         Lisa Emelia Svensson F, Magnus Harviden M, Sigrid Granstrom F,
         Gretchen Losee F
  10.  NGA                                     
          1:09:47 1:13:33 1:36:17 = 3:59:37
         Barry Miller M, Robert Miller M, Kathryn Roberson F
  11.  US SECRET SERVICE - GOLD                
          1:16:10 1:18:44 1:25:48 (1:27:45) = 4:00:42
         Mark Chaney M, Steve Vaughn M, Pam Corry F, David Simmons M
  12.  WATER OUR CHANCES                       
          1:17:19 1:21:01 1:28:02 = 4:06:22
         Christopher Covalt M, Louis Apicello M, Sarah Malecki F
  13.  GOV ONE                                 
          1:09:09 1:15:25 2:01:35 = 4:26:09
         Gabriel Maser M, Joseph Dooley M, Suzette Thagard F
  14.  REGULATORS                              
          1:17:00 1:31:14 1:38:35 (1:44:08) = 4:26:49
         Scott Hunt M, Milagro Avalos F, James Patrick M, Regina Metz F
  15.  FAM TASTICS B                           
          1:23:54 1:27:49 1:38:33 = 4:30:16
         Christopher Lamora M, Kenneth Durkin M, Karen Zareski F
  16.  RCO RUNNERS                             
          1:22:11 1:23:38 1:46:32 = 4:32:21
         Lawrence Mercadante M, Kelley Vanderbilt M, Jocelyn Reanrungroch F
  17.  FAB RUNNERS 2                           
          1:24:27 1:29:34 1:38:58 (1:42:48) = 4:32:59
         Justin Burnard M, Sarah Vanwinkle F, Anna Burnard F, Jesus Salinas M
  18.  CANADIAN EMBASSY 4                      
          1:23:02 1:41:10 1:42:12 (1:45:24) = 4:46:24
         Edward MacKay M, Rebecca Barnes F, Jacqueline MacKay F, Taitu Deguefe
         F
  19.  FAM TASTICS C                           
          1:35:34 1:43:27 1:45:48 (1:48:16) = 5:04:49
         David Schwartz M, Oliver Kinder M, Michelle Bernier-Toth F,
         Christopher Scheffman M
  20.  CANADIAN EMBASSY 3                      
          1:32:07 1:38:06 1:55:05 = 5:05:18
         Valerie La Traverse F, Kevin O'Shea M, Dennis Cole M
  21.  SEMPER FIT                              
          1:29:26 1:34:42 2:10:09 (2:10:13) (2:10:18) = 5:14:17
         Thomas Shields M, Stephanie Gendron F, Mallory White F, Rene Allan F,
         Kathleen Mitchell F

5/1/08